Hakkımızda

Dr. Faruk Gürsel KOÇAK, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

TED Ankara Koleji'nden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümünü 3,51/4,00 ortalama ile yüksek onur derecesi ile bitirmesini takiben İngiltere'de Manchester Üniversitesi'ne bağlı Manchester Business School bünyesinde Finans ve İş İktisadı alanında yüksek lisansını ve Marmara Üniversitesi'ne bağlı Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsünde doktorasını tamamlamıştır. İş hayatına İş Bankasına bağlı İş Yatırım A.Ş.'de ekonomist olarak başlayan KOÇAK, Halk Yatırım'da Risk Yönetimi bölümünde Kıdemli Uzman olarak çalışmasını takiben mali müşavirlik mesleğine adım atmıştır. Mesleki konularda ve iktisadi konularda birçok makalesi bulunan KOÇAK, kendi bürosunda mali müşavirlik hizmetleri vermektedir. 

GÜLAY KOÇAK, YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR, BAĞIMSIZ DENETÇİ, ANGORA Y.M.M. A.Ş. KURUCU

 ANKARA İKTİSADİ TİCARİ İLİMLER AKADEMİSİ (GAZİ ÜNİVERSİTESİ) EKONOMİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLAN GÜLAY KOÇAK 20 YILI AŞAN SÜRE VERGİ DAİRELERİNDE ÇALIŞMIŞ 2000 YILINDA EMEKLİLİĞİNİ TAKİBEN YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR OLMAYA HAK KAZANMIŞTIR. VERGİ DENETİMİ VE MEVZUATI KONUSUNDA ÖZEL İHTİSAS SAHİBİDİR.  

SELÇUK KOÇAK, YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR, BAĞIMSIZ DENETÇİ, ANGORA Y.M.M. A.Ş. KURUCU

 GAZİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ MEZUNU OLAN SELÇUK KOÇAK 1982 YILINDAN 2008 YILINA KADAR MALİ MÜŞAVİR OLARAK ÇALIŞMIŞ 2008 YILINDA YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR OLMAYA HAK KAZANMIŞTIR. VERGİ DAVALARI KONUSUNDA ÖZEL İHTİSAS SAHİBİ OLAN SELÇUK KOÇAK MEVZUATA YENİ İÇTİHADLAR KAZANDIRMIŞTIR. HALEN ÇEŞİTLİ DERGİ VE YAYINLARDA YAZILARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

ANGORA YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ

TECRÜBELİ VE DİNAMİK KADROSU ANKARA (MERKEZ) VE İSTANBUL (İRTİBAT ŞUBE) OFİSLERİ İLE KDV İADESİ, DENETİM VE TAM TASDİK KONULARINDA HİZMET VERMEKTEDİR.

Copyright 2018 - Faruk Gürsel Koçak - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright 2018 - Faruk Gürsel Koçak - Tüm Hakları Saklıdır